Kosiarki samojezdne

Najważniejszymi elementami maszyn John Deere są rzeczy, których tak naprawdę nie widać.

Docenisz płynną jazdę, nawet jeśli nie widzisz skrzyni biegów i w pełni spawanej, wytrzymałej ramy konstrukcyjnej, które dbają o komfort użytkownika. Być może zauważysz, że legendarna zielona maska jest odporna na wgniecenia i działanie rdzy, ale nie wiesz, że dzieje się tak za sprawą odpornego na promieniowanie UV tworzywa, opracowanego przez firmę John Deere. Co oznaczają te drobne różnice? Sprawiają, że kosiarka samojezdna John Deere jest czymś więcej, niż tylko sumą elementów składowych.

 

 

Seria CR/LR

Komfort, moc, a do tego dobra zabawa. Z kosiarkami serii CR i LR, dbanie o trawnik to radość sama w sobie. Które z tych wszechstronnych modeli odpowiadają Ci najbardziej?

Dowierz się więcej...

 

 

Seria X100

W pełni spawana rama, żeliwna przednia oś i masywna, odporna na promienie UV maska silnika – to tylko niektóre z wielu zalet tych wytrzymałych kosiarek samojezdnych. Właśnie dlatego będziesz nimi pracował wiele lat.

Dowierz się więcej...

 

 

Seria X300

Bardzo zwrotna kosiarka i wyjątkowo trwała konstrukcja: kosiarki samojezdne serii X300 to połączenie obu cech i znacznie więcej!

Dowiedz się więcej...

 

 

Seria X500

Przedstawiamy nowy model kosiarki samojezdnej X534 firmy John Deere z 4 kołami skrętnymi. Zastosowano w niej chłodzony cieczą silnik Kawasaki o mocy 25 KM (18.6 kW). Silnik ten idealnie spełnia swoje zadania zarówno podczas pracy na przydomowych trawnikach, na dużych powierzchniach trawników, a także podczas pokonywania wzniesień i przeszkód w najtrudniejszych warunkach. Wszechstronna kosiarka samojezdna X534 jest następcą wytrzymałego i bardzo chętnie wykorzystywanego modelu X540.

Dowiedz się więcej...

Seria X700

Cechy kosiarki samojezdnej i ciągnika rolniczego zostały połączone. W serii X700 udało się połączyć doświadczenie i jakość John Deere z maszyn rolniczych: mocne i niezawodne silniki Diesla, trwałą konstrukcję i blokadę mechanizmu różnicowego, z wymaganiami i wyglądem małego traktorka ogrodniczego.

Dowiedz się więcej...