Kosiarki pchane John Deere

Znajdź kosiarkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Kosiarki pchane i wertykulatory

W asortymencie kosiarek pchanych John Deere znajdują się kosiarki spełniające wszelkie indywidualne wymagania użytkowników. Dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych najnowocześniejszych w branży, takich jak system koszenia TurboStar, w którym wentylator wspomaga zbiór skoszonej trawy oraz aluminiowa obudowa dostępna w szerokiej gamie modeli, możesz mieć pewność, że kosiarka będzie działała idealnie zawsze i w każdych warunkach. Wybieraj z szerokiego asortymentu kosiarek o różnej wielkości, mocy i parametrach. I co ważne – za wszystkimi tymi maszynami stoi wsparcie techniczne naszej firmy, zapewniające spokojną i bezproblemową eksploatację.


Seria „select”

Aby zapewnić sobie maksymalny komfort i wygodę zastanów się nad wyborem kosiarki pchanej lub wertykulatora serii select.

Dowiedz się więcej...

 

Seria standardowa

Dobre osiągi i wszechstronność to cechy charakterystyczne kosiarek pchanych JM ze stalowym agregatem koszącym.

Dowiedz się więcej...

 

Eksperci w mulczowaniu

Użytkując nasze specjalistyczne kosiarki mulczujące, będziesz się zastanawiał, czy to czary, czy po prostu mulczowanie. Maszyny te oszczędzają Twój czas dzięki wyeliminowaniu konieczności zagospodarowywania ściętej trawy oraz możliwości pracy ze zmienną prędkością roboczą.

Dowiedz się więcej...